Rüyada Beyaz Saçı Koparmak

Rüyada beyaz saçı koparmak işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, hayallere kavuşulacağına, parasız ve ekmeksiz kalan kimselere yardım elinin uzatılacağına, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına tabir olunur.

Rüya yorumları kitabına göre yüzünün güleceğine, endişelerin son bulacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, hasret giderileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz saçı koparmak hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine işaret eder.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin büyük miktarlarda para kazanılacağına, yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının beyaz saçını koparmak işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, müjdeli olaylar yaşayacağına, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayata karşı güçlü olacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, üzüntülerin son bulacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Rüyamda iki tane saç telimin beyazladığını görüp ikisinide koparttım. Anlamını merak ediyorum