Rüyada Beyaz Tenli Erkek Bebek Görmek

Rüyada beyaz tenli erkek bebek görmek hayatında çok büyük sıkıntılar ile hiç karşılaşmayacağına, amaçlarına nail olacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, evlatlarının artacağına, bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin kısmetlerinin her daim açık olacağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına inanılır.

Rüyada mavi gözlü beyaz tenli erkek bebek görmek çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına, çalışmalarının ve projelerinin daha çok insana ulaşacağına, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına rivayet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin hayatının daha kolay hale geleceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, endişelerin son bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah saçlı beyaz tenli erkek bebek görmek yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, sorunlarını ortadan kaldıracağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, itibarını geri kazanacağına, maddi sıkıntılarının son bulacağına, bir ev satın alacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada tombul beyaz tenli erkek bebek görmek sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük bir zafer kazanarak çıkacağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, girişeceği bir işin sonunda başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına işarettir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selcan

Rüyamda beyaz tenli sarı saçlı ama az saçı vardı çok güzel bir bebekti işte o bebek iki defa rüyama girdi bana bakıyordu sonra kucağıma geldi oturdu öyle sonra yaralı bir köpek vardı bize bakıyordu gözü yaşlı ve ben o bebekle köpeğe baka baka uyuya kaldık ve hala o rüyanın etkisindeyim

Elif

Rüyamda
Tartıştığımız erkek arkadaşım kucağınds beyaz tenli tombul bir bebek vardı çok güzeldi bebek ilk çocuğumuz diye düşündüm bir an

Esmer kadın

Rüyamda beyaz tenli çok güzel bir bebek gördüm hamile değilim ama o bebek benimdi. Bebek düşünüyoruz ama henüz 1 yıllık evliyim anlamı nedir acaba..

Dilan

rüyamda hastaneden geliyorum ve bebeğimin cinsiyetini daha tam bilmiyorum sonra erkek olduğunu öğrendim o kadar güzel nur yüzlü siyah saçlı bi bebektiki hayran kalmıştım sevip sevip duruyorum sonra ablama rüzgar efe mi olsun ismi yiğit efe mi diye soruyorum sonra bebeği yatağına uzatıyorum öyle rüya bitiyo bi kızım var hamile değilim şu an ama bi süre sonra bebek düşünüyoruz anlamı nedir acaba bu rüyanın hala etkisindeyim