Rüyada Bıçak Savurmak

Rüyada bıçak savurmak işle ilgili güzel bir ortaklık kurulacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, risk almaktan özenle kaçınacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve önemli bir şekilde mükafatlandırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, sabrının ve cefakâr oluşunun karşılığını güzel, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bıçak savurmak kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, işinde uzman bir tanıdığın birçok konuda kendisine yardımcı olacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüyayı görenin rahat şekilde yaşayacağına, eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, iş ortamındaki sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkıda bulunacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bıçak savurmak ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, kendini kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, iş ve özel yaşamında herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, güzel günler göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarf edeceğine, amaçlarına nail olacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments