Rüyada Bilye Almak

Rüyada bilye almak çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, yükseleceğine ve huzuru bulacağına, aynı ofisi paylaştığı bir iş arkadaşı ile aralarındaki sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada buluşulacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre hayallerine kavuşacağına, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, aile fertlerinden yana menfaat ve hayır göreceğine alamettir.

Rüyada bilye almak rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, kötü olan geçmişini unutup geleceğine, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, yapılan hataların düzeltileceğine, iş üstüne iş teklifi alacağına, hataların düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, gerçekleştirmek istediği her şeyi gerçekleştireceğine, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada bilye almak çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, konfor içinde yaşayacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına alamet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, şansının her zaman yaver gideceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments