Rüyada Bilye Toplamak

Rüyada bilye toplamak yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, harama göz dikmeyeceğine, iyi günler yaşayacağına, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına delalettir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada demir bilye toplamak tatsızlıkların aşılacağına, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, dertlerin sonlanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine yorulur.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, işindeki bereketin çoğalacağına, bir hobinin iş olarak benimseneceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada renkli bilye toplamak başarısını kat be kat arttırmak için gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, bir üniversitede hoca olunacağına, zor zamanlarında en büyük destekçilerinin sevdiği kimseler olacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, sözünde duracağına, rahat bir hayata kavuşacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yerden bilye toplamak atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, kişinin hafifleyeceğine, özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, Allah’ın yolundan gideceğine, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine yorulmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, ilgi duyduğu bir kişiye tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine, ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, muhtaç kimselere yardım edeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments