Rüyada Bina Yandığını Görmek

Rüyada bina yandığını görmek şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, hayatının güzellikler ve mutluluklar ile devam edeceğine, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin duygularının karşılık bulacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye alamet etmektedir.

Rüyada başka binanın yandığını görmek elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına, yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, rakiplerini geride bırakacağına delalettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine, kazancınızın daha az fakat bereketli olacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, içinde bulundukları zor durumları ailesi ile birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına alamet etmektedir.

Rüyada oturduğu binanın yandığını görmek çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, kısmetlerinin bol olacağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içerisinde biteceğine, işlerin düze çıkarılacağına yorumlanır.

Rüya tabirlerine göre sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, mutluluğunun daim olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yüksek binanın yandığını görmek uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, işyerinde daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, büyük adımlar atacağına rivayet eder.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Funda

Hocam rüyamda karşı binalar yanıyordu , neden yangın çıktı dediğimde işçiler ayaklanma yapmış diyordu ablam biz karşı binaların balkonunda izliyorduk alev alev ateşler vardı ama korkmamıştım

Funda

Çok teşekkür ederim hocam yüreğinize sağlık 🙏

Nisa

Rüyamda oturduğum binada yangın çıkıyordu (ben en üst katta oturuyorum) ama yangınin ateşi bile görünmüyordu sıcaklık veriyordu yangın en alt katta başlamış olup çok az bir hızla yukarı çıkıyordu ama ateş görünmüyordu ve bizim daireye bir şey olmamıştı (lütfen kotu yanlarinida soylermisiniz)

Lazkizi

Rüyada tanımadığım birinin evimdeyim tanımadığım bir kız evleniyor.sonra o evde yangın çıkıyor.bu rüyanın anlamı ne ?yardımcı olur musunuz