Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek alınacak bazı havadislerin yaralarına merhem olacağına, işlerinin çoğalacağına, gönlünün ferahlayacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, çok güzel ve hayırlı bir şekilde bir sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, mutlu olacağına, iyi bir noktaya getirileceğine ve rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ablamın bitlendiğini görmek ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada adetin bittiğini görmek elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, neşesinin yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ağızda bit görmek mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, hayırlı günler görüleceğine, kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada alnında bit görmek sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının hiç girmeyeceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşında bit görmek zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına delalettir.

Rüyada askerlik bittiğini görmek yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine alamettir.

Rüyada atlette bit görmek sorunların yakında son bulacağına, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada avuç dolusu bit görmek yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine alamettir.

Rüyada avucunda bit görmek anne babanın çok hoşuna gidecek bir adım atılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, işlerinin başarılı olacağına tabir olunur.

Rüyada babamın bitlendiğini görmek kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada bacakta bit görmek herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize işaret ettiğine inanılır.

Rüyada balın bittiğini görmek kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, alın terinin karşılığını alacağına, üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine yorulur.

Rüyada banyo yaparken bit görmek toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılması ile başarıya ulaşılacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada banyoda bit görmek elindeki işi rayına oturtacağına, başarıya giden yolların açık olacağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine delalettir.

Rüyada başkasında bit görmek yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına işaret eder.

Rüyada binlerce bit görmek kariyer edineceğine, bir kişinin kendisi için şans olacağına, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, hayat enerjisinin yenileneceğine yorumlanır.

Rüyada birtane bit görmek zor ve kötü günlerden geçtikten sonra ferahlığa ulaşacağına, elin bollaşacağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bitki biti görmek zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına inanılır.

Rüyada borcun bittiğini görmek maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, isteklerinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada boynunda bit görmek gördüğü saygının ve sevginin artacağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına inanılır.

Rüyada buğday biti görmek hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bulgurda bit görmek kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çiçek biti görmek başarısına bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada çikolatanın bittiğini görmek akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına tabir olunur.

Rüyada cinsel organda bit görmek hayırlı bir şekilde başlayan işlerin birbiri ardına fayda getireceğine, ailesine son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, mutlu olacağına yorulur.

Rüyada çok sayıda bit görmek sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, çok iyi noktalara geleceğine, ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çokça bit görmek şifa göreceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada defterin bittiğini görmek sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, tartışma yaşadığı insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, anne baba duasının alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada denizin bittiğini görmek aile hayatındaki muhabbetin artacağına, hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada depremin olup bittiğini görmek geleceğinin güzel olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada deterjanın bittiğini görmek çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, yüzünün hep güleceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına delalettir.

Rüyada dilinde tüy bittiğini görmek çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşamayacağına, mal sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada diş bitmesi görmek hayatın yüzüne güleceğine, evlatlarından hayır bulacağına, ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada diş macununun bittiğini görmek birçok konuda daha dikkatli olunacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada düğünün bittiğini görmek işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, bekarsa güzel bir birliktelik sonrasında dünyaevine gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada düğünün erken bittiğini görmek sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine, kötülüklerden uzak olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dünyanın bittiğini görmek iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada duvarda bit görmek yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına, kötü bir gidişatın ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde bir projenin ayağa kaldırılacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına işaret eder.

Rüyada ekmeğin bittiğini görmek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, parasının ve malının eksik kalmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada elbisede bit görmek mutluluktan havalara uçulacağına, büyük bir zenginliğe sahip olacağına, görgülü ve kültürlü olacağına delalettir.

Rüyada ensede bit görmek büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, rahat nefes alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşimin bitlendiğini görmek edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine işarettir.

Rüyada etrafında bit görmek kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye, şöhretli biri olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evliliğin bittiğini görmek eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı bulacağına, moralinin düzeleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gözünde bit görmek elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine inanılır.

Rüyada gri bit görmek bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamettir.

Rüyada güvercin biti görmek içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile bit görmek dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına inanılmaktadır.

Rüyada havluda bit görmek eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, eğitimlerinin iyi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hayvan biti görmek kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada herkesin bitlendiğini görmek kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, dostları ile dayanışma içinde olacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ilişkinin bittiğini görmek hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, işlerin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ince bit görmek itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, sorunların yakında son bulacağına delalet eder.

Rüyada inşaatın bittiğini görmek sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada insan biti görmek sevdiği birine hediye alacağına, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada internet paketinin bittiğini görmek yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada işin bittiğini görmek insan ya da hayvan demeden Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına inanılmaktadır.

Rüyada kalemin mürekkebinin bittiğini görmek başarılarının devam edeceğine, mevcut kötü bir durumun yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine yorulur.

Rüyada kanatlı bit görmek insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, işi ile gündeme geleceğine, rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada kara bit görmek yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, mutlu bir insan olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kardeşinin bitlendiğini görmek yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatındaki çok sıkıntılı ve zor zamanların atlatılacağına, yeni bir iş bulunacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, maceralara atılacağına inanılmaktadır.

Rüyada kasık biti görmek kısa bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, güzel işlere imza atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kedi biti görmek eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, iyi şeyler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kene bit görmek mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, büyük başarılara imza atacağına alamet eder.

Rüyada kirpik biti görmek iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, çalışkanlığı ve azmi ile daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine yorulur.

Rüyada kıyafette bit görmek gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, uzun ve keyifli bir seyahate çıkılacağına, riske atılacağına ve bunun sonucunda mükafatını alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızında bit görmek gelirinin önemli oranda çoğalacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kocasının bitlendiğini görmek içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine alamet eder.

Rüyada kolunda bit görmek hayra ve esenliğe, aza kanaat etmesi durumunda Allah’ın çoğu kendisine nasip edeceğine, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada komşunun bitlendiğini görmek eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kömürün bittiğini görmek kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, büyük bir tasarruf sağlanacağına, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye delalet ettiği söylenir.

Rüyada köpek biti görmek hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, memur ise daha iyi bir yere tayininin çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kremin bittiğini görmek sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada küçük bit görmek dinamik ve neşeli duruma geleceğine, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada kulak arkasında bit görmek çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çalışmalarının takdir edileceğine delalet eder.

Rüyada kulakta bit görmek dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuş biti görmek ticarette şansının hep yanında olacağına, herkesin inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, olumsuz gelişen bir durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada lavaboda bit görmek hayatının güzelleşeceğine, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, hayatının değişeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada masada bit görmek anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi bit görmek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına alamettir.

Rüyada mercimek biti görmek insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, arzu ve isteklerine kavuşacağına, yaptığı her işle adından söz ettireceğine yorumlanır.

Rüyada merdivenin bittiğini görmek olumlu bir değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine alamettir.

Rüyada merminin bittiğini görmek işlerin artacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına rivayet eder.

Rüyada milyonlarca bit görmek eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, hayatında şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine işaret eder.

Rüyada mutfakta bit görmek tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına, giden birinin geri döneceğine, eline geçen imkânlar zengin biri olacağına yorulur.

Rüyada odunun bittiğini görmek yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmetinin geleceğine yorumlanır.

Rüyada oğlunun bitlendiğini görmek geçim derdinin ortadan kalkacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, istediği gibi yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ojenin bittiğini görmek uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye inanılmaktadır.

Rüyada okulda bit görmek dualarının gerçekleşeceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, kazanç elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölen kişinin bitlendiğini görmek manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, sorunlarından samimi bir kişi sayesinde kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada ölü bit görmek kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, kendisine zararı dokunan kişileri gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına yorulur.

Rüyada ömrünün bittiğini görmek işlerinin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, rahat bir nefes alacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada orucun bittiğini görmek makamının artacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine yorulur.

Rüyada ot bittiğini görmek müşterinin çoğalacağına ve yüzünün güleceğine, esenliğe kavuşulacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada para bittiğini görmek ticaretinin açılacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine işarettir.

Rüyada parfümün bittiğini görmek sürekli dua alarak yaşayacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya delalet ettiği söylenir.

Rüyada pembe bit görmek geçimini daha rahat sağlayacağına, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına rivayet eder.

Rüyada peynirin bittiğini görmek atılan adımların büyük başarılar getireceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada pilavın bittiğini görmek akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine delalettir.

Rüyada pire bit görmek dini bütün bir eşe sahip olacağına, insanlara öncülük edeceğine, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada pirinçte bit görmek bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ramazan ayının bittiğini görmek iyi bir kariyer edineceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, uzaktaki sevdikleri ile hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ramazanın bittiğini görmek düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, güvenilmeyen birinin başka insanları aldatmasına engel olacağına, büyük mutluluk duyacağına inanılır.

Rüyada rengarenk bit görmek yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, çok iyi yerlere geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada rujun bittiğini görmek uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada saç dibinde bit görmek mutluluğunun artacağına, vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada saç kestirirken bit görmek umutsuzluklarını geride bırakacağına, zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, yeni bir işe girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada saç telinde bit görmek yetki ve söz sahibi olacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, kendisini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına yorulur.

Rüyada saçın arasında bit görmek Allah’ın lütuflarını bulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, kalkınacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada saçından düşen bit görmek organ bağışında bulunacağına, çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına rivayet eder.

Rüyada sakalda bit görmek kendisine karşı yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada salça bittiğini görmek yeni başladığı bir ilişkinin çok iyi gideceğine, muradının olacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine alamet eder.

Rüyada şampuanın bittiğini görmek kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, daha farklı bir şekilde hareket edileceğine ve bu sayede mutluluğa ve huzura ereceğine, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada savaşın bittiğini görmek insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, bir aile büyüğünün el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada selin bittiğini görmek çevresindeki insanlar arasındaki geçimin çoğalacağına, işlerinin açılacağına, korkularından, endişelerinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada sigaranın bittiğini görmek yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, yeni iş teklifleri alacağına işarettir.

Rüyada sıkıntıların bittiğini görmek gittiği yolda muvaffak olacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sırt biti görmek iş hayatında çok kar edileceğine, deneyim kazanacağına, güzel haberlerin ve mutlulukların peşin sıra geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sütün bittiğini görmek uzunca bir süre ayrı kaldığı bir sevdiği ile bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, mutluluğunun ve konforunun yerinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tahıl biti görmek sorunların çözüm bulacağına, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, duaların Allah katında karşılığını bulacağına yorumlanır.

Rüyada tahta biti görmek işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, bir iş arkadaşının yuva kurmasına yardımcı olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tarakta bit görmek hastalıkların sona ereceğine, mutlu olunacağına, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına delalet etmektedir.

Rüyada tavanda bit görmek hikmetli kimse olacağına, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına delalet etmektedir.

Rüyada telefonun şarjının bittiğini görmek bolluk ve bereket elde edeceğine, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tereyağının bittiğini görmek dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada toprakta bit görmek maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, kasasının ağırlaşacağına, sorunların bir bir çözüleceğine delalet eder.

Rüyada un biti görmek sevdiği insanların olacağına, refah içinde bir hayat süreceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada vajinada bit görmek kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, yanındaki kişilere sanat öğreteceğine, insanlara yardım elini açarak mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada yağın bittiğini görmek sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, mutluluk ve heyecandan yerinde duramaz hale geleceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yangının bittiğini görmek hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yaprak biti görmek endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yastıkta bit görmek tövbelerin amacına ulaşacağına, kendisini yardım işlerine adayacağına, işinde çok büyük bereket göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yatağında bit görmek yeni bir ev alınacağına, esenlik bulacağına, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yavru bit görmek umutlarının çoğalacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, bahtının açılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yemekte bit görmek sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına işarettir.

Rüyada yoğurdun bittiğini görmek mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, içinde bulunduğu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yorganda bit görmek işlerin büyük kazanç sağlayacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına ya da beklenmedik bir yerden para geleceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine tabir olunur.

Rüyada yüzde bit görmek kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, lükslerinden feragat etmeyeceğine, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada zeytinin bittiğini görmek yapılacak bir yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada zeytinyağının bittiğini görmek sahip oldukları için yaradana şükredeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, sorunların günden güne azalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zıplayan bit görmek kötü niyetli bir kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, işlerinin her geçen gün düzeleceğine, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatındaki çok sıkıntılı ve zor zamanların atlatılacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlknur

rüyamda kuaför saçımı tararken sana özel bişe sorcam diyo işte daha önce bit falan oldu mu dedim küçükken yani niye ki işte sirke mi var diyorum evet diyor alıyor onu saçımdan. sonra ben dışarı çıkıp pikap var onun içine oturuyorum. orda başımın arkasını görüyorum nasıl oluyorsa ve derinin altinda bir tane bit veya pire var onu zorla sıkarak çıkartıyorum ve öldürüyorum sonra gidip kadına tekrar bakar mısınız diyorum annem de işte anlatıyor hani bu aralar çok zor günler yaşıyor ondan böyle falan

Esengül

Rüyamda brinden yada bşrilerinden kaçıyordum sonra kendimi başka bir ülkeden yabancıların içinde buldum ordaki kadınların hepsininin boynunda kolunda parmağında çok fazla fazla altın vardı her birinde ayrıca saçlarında çok fazla gri bit vardı kum gibi içlerinden bir kadını dövmeye çalışırken bitleri farkedene kadar bana bulaştı kaşınmaya başladım sonra

Alperen

Rüyamda burnumdan bit çıkardım. 2 parça halindeydi. Koyu kırmızı – kahverengi arası bir renkteydi.

Feride

Rüyada para buluyordum. Bitliydi. Sahibine ulaştırmaya çalışıyordum. Parada ki bitler bana da bulaştı. Saçım kaşınmaya başladı.

Sero

Rüyamda kafamı kaşıyorum ve elime minicik bir canlı birşey geliyor avucumun içinde bakıyorum yürüyor ve yürüdükçe büyüyor.şok oluyorum tabi.ben böcekten çok tiksinirim korkuyorum.tekrar elimi başıma atıp bakıyorum bu sefer yine başka bir boyutta canlı geliyo elime aşırı tedirgin oluyorum ve aynaya bakmaya korkuyorum.babam var yanımda ona gösteriyorum babam hiç oralı olmuyor.sonra amcamın evindeyiz iki tane oğlu var pizza yapıp fırıns atıyorlar babasına doğum günğ sürprizi yapacaklarmış.yorumlars

Sevda

Rüyamda tanımadığım kişiler arasındayım kadın hamile çok üzülüyor hamile olduğuna bitanede yanında bir bayanın kucağında var küçük bebeği ben kadına teselli veriyorum kadın bebeği gönülsüz kucağına alıp emziriyor sol göğsüyle emzir aç kalmasın diyorum sonra benim önümde küçük kare beyaz bir tülbent var o bayanlar benim saçlarımı tarıyor saçlarımdan beyaz tulbente giri renkte küçüklü büyüklü bitler dökülüyor içlerinden en büyük olanı öldürüyorum saçlarım bitlenmis mahcup oluyorum kadın önümden bitli tulbenti alıp götürüyor