Rüyada Bitki Büyümesi

Rüyada bitki büyümesi sorunların son bulacağına, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine, sabit ve garanti bir gelirinin olacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin uzun süre bir kişinin kalbini almaya çalışacağına ve buna vakıf olacağına, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni bir şeyler öğreneceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, darda olan bir dostuna verdiği borcun geri ödenmesinde kolaylık sağlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bitki büyümesi tatsızlıkların aşılacağına, sevdikleri ile birlikte olacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin başka insanlara ekmek kapısını aralayacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, hayatının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine yorumlanır.

Rüyada bitki büyümesi neşesinin yerine geleceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, arzularına ve emellerine kavuşacağına, söz, yetki ve imza sahibi olacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin sevdiği kişiye kavuşacağına, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine, kendini ve işini geliştirmek için çok daha fazla adım atacağına, kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments