Rüyada Bitki Görmek

Rüyada bitki görmek üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine yorumlanır.

Rüya tabirine göre para sıkıntısı çekmeyeceğine, huzursuz geçen günlerin biteceğine, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, üzerindeki kötü imajı sileceğine, kederinin dağılacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada anason bitkisi görmek rızık elde edeceğine, bahtın açık olmasına, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayçiçeği bitkisi görmek kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi fayda elde edeceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bahçede bitki görmek başarılarının çoğalacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bakla bitkisi görmek ailesinin de büyük olacağına, moralinin yerine geleceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına alamettir.

Rüyada balkonda bitki görmek karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bambu bitkisi görmek uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, hidayete ereceğine, kazanılan paranın artacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz bitki görmek korkularının ve kuruntularının biteceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada biberiye bitkisi görmek daha iyi bir konuma geleceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada büyük bitki görmek hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına alamettir.

Rüyada canlı bitki görmek borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, sevinç duyulacak bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada çeşitli bitkiler görmek darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, mutlu olup deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, yaşamını iyi bir kimse ile birleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çiçek açmış bitki görmek başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına rivayet eder.

Rüyada çilek bitkisi görmek mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, bir aile büyüğünün el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine alamettir.

Rüyada değişik bitki görmek kurtuluşa kavuşacağına, kötü ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada deniz bitkisi görmek daha fazla rızık elde edileceğine, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada domates bitkisi görmek huzura ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine işaret eder.

Rüyada duvarda bitki görmek huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, iyilik görüleceğine, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ekili bitki görmek küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına, istenilen bir eşyaya, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, hayatının yoluna gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada etçil bitki görmek önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada etobur bitki görmek hafifleyeceğine, rahatlayacağına, istediği her şeye ulaşabileceğine, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına yorulur.

Rüyada ev bitkisi görmek maddi ve manevi olarak epey olumlu gelişme yaşanacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, her şeyin daha iyi olacağına inanılır.

Rüyada güzel bitkiler görmek yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada güzel kokulu bitki görmek sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hareket eden bitki görmek rahata ereceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, kendine güvenen dostlarını hayal kırıklığına uğratmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada haşhaş bitkisi görmek sevdiği kimseler ile çok iyi vakit geçireceğine, ticaret hayatında ön plana çıkacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ilginç bitki görmek şifa bulacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ısırgan bitkisi görmek Allah’ın pek çok lütufları ile karşılaşacağına, eşinden fayda göreceğine, mutlu bir evliliğe rivayet etmektedir.

Rüyada kahve bitkisi görmek karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceğine, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, çok mutlu olacağına, işiyle nam salacağına işaret etmektedir.

Rüyada kangal bitkisi görmek verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, kırgınlık yaşadığı birisi ile aradaki buzları eriteceğine, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına yorulmaktadır.

Rüyada kapari bitkisi görmek kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, üzüntülerinin son bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada karanfil bitkisi görmek alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, özlemlerin son bulacağına, bazı kötü olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada karpuz bitkisi görmek emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, hak yolundan ayrılmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kauçuk bitkisi görmek ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine yorumlanır.

Rüyada kavun bitkisi görmek yeni gireceği sosyal ortamlara alışma sürecinde hemen uyum sağlanacağına, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada keçiboynuzu bitkisi görmek hakkında kötü düşünen ve ekmeğiyle oynayan insanların pişman olacaklarına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, hayatı boyunca hep yeni bir şeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine yorulur.

Rüyada kekik bitkisi görmek hayal edilen her şeye kavuşacağına, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına hem de çevresindekilere huzur ve mutluluk saçacağına rivayet eder.

Rüyada kenevir bitkisi görmek sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kereviz bitkisi görmek sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, kendisindeki değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına, konferans ve seminerlere katılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kılıç bitkisi görmek iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kına bitkisi görmek uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı bitki görmek kendisini bilgi ve beceri ile donatacağına, keyif duyacağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine inanılır.

Rüyada köklü bitki görmek çok büyük fırsatların ele geçeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada konuşan bitki görmek bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada küçük bitki görmek uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin beğenisini kazanacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada kuru bitki görmek kötü kişilere uzak olacağına, kurulu bir düzenin sağlanacağına, barış ve sevgi içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada kuşburnu bitkisi görmek hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, işlerine bereketin ve verimin hasıl olacağına, kendini çok iyi hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuşkonmaz bitkisi görmek insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kuzu kulağı bitkisi görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, hem malının hem de parasının katlanarak artacağına inanılmaktadır.

Rüyada mavi bitki görmek başarılı bir kariyere sahip olacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, birikmiş parasının olacağına inanılmaktadır.

Rüyada mercimek bitkisi görmek iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde işlerinin yoluna gireceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada mor bitki görmek kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine delalettir.

Rüyada nohut bitkisi görmek huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, başarılarının sürekli olacağına, sonucu kişi için hayırlı olacağına inandığı hamlelerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş bitki görmek zor zamanların ferahlığa çıkacağına, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada pamuk bitkisi görmek yaşamının daha kolay hale geleceğine, yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına, parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada patates bitkisi görmek hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada patlıcan bitkisi görmek kendi ekmek teknesine sahip olacağına, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada pembe bitki görmek sevdiği birinin varlığına ve onunla üzülüp, ağlayacağına, çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada rezene bitkisi görmek ailesi tarafından çok sevileceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada safran bitkisi görmek yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, işte yeni denemelerde bulunacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada salatalık bitkisi görmek işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, yatırımlarının kar getireceğine, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada salep bitkisi görmek rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen ve arkasından iş çeviren kişileri ortaya çıkartacağına, kendisini kötülüklerden ve haset düşünceli kişilerden korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sarı bitki görmek Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sarmaşık bitkisi görmek yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, hak yolunda bir yaşam süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada şifalı bitki görmek bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah bitki görmek karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada soğanlı bitki görmek çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, kötü ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına, istediği evde oturacağına inanılmaktadır.

Rüyada su bitkisi görmek maddi imkanlarının çoğalacağına, geçim derdinin son bulacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada susam bitkisi görmek kendisinden daha kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, hayatın yüzüne güleceğine alamet eder.

Rüyada toprak bitki görmek çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine yorumlanır.

Rüyada tütün bitkisi görmek iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada uzayan bitki görmek çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, projenin gerçekleştirileceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun bitki görmek yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, yeni tanıştığı birisi ile birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına işarettir.

Rüyada yabani bitki görmek insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, güzel günler görüleceğine delalettir.

Rüyada yeni çıkan bitki görmek sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden yara almadan kurtulacağına, iş yaşamında söz sahibi olacağına, Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği atlatacağına alamet eder.

Rüyada yürüyen bitki görmek endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına ve hayatının düzene gireceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zehirli bitki görmek işlerin günden güne daha da artacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments