Rüyada Bitkinin Yeşerdiğini Görmek

Rüyada bitkinin yeşerdiğini görmek yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, hayal edilen her şeye kavuşacağına, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine işaret eder.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin anne babanın hayır dualarının alınacağına, zengin olunacağına, dertlerin biteceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada bitkinin yeşerdiğini görmek sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, rüya sahibi bir kadınsa kocasının zenginlik ve servete kavuşacağına, kısmetin bollaşacağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine yorumlanır.

Rüya lugatına göre sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, rahat edeceğine, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada kuru bitkinin yeşerdiğini görmek yönetici makamına geleceğine, son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin geçmişi ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bir sorunun çözüleceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, geleceğinin güzel olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nadir Özkan Öztürk

Rüyamda inşaat gibi bir yerde çalışıyordum ve bastığım tüm kuru toprak yeşeriyordu bi kadın bana gelip enerjin çok yüksek diyordu ve elimle kuru toprağa tutmamı istedi tuttuğumda toprak yeşerdi attığım her adımda ayağımın altı yeşerdi manası nedir acaba ?

Derya

Merhaba, rüyamda bir adaçayı bitkisinin bütün yaprakları kurumuş, topladım ve saksıda kalan bitki yeniden yeşermiş , filizlenmisti.
Ne anlama gelir