Rüyada Bıyık Görmek

Rüyada bıyık görmek sorunların tamamen biteceğine, refahının ve varlığının artacağına, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olduğu zamanları tersine çevirecek ruh haline bürüneceğine, bir yakınının sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine, hoşlandığı kişiye içini açmaya karar vereceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada az bıyık görmek alım gücünün zayıflamayacağına, bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, helal kazanca sahip olunacağına, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, şansının hayat boyu süreceğine delalet eder.

Rüyada başkasında bıyık görmek ailesi ve sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, hayırlı haberlere, eve huzurun ve bereketin geleceğine, yaşanan bütün sorunların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bayanda bıyık görmek hayatının mutluluk içinde geçeceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, geleceğe dair planlar yapacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, keyifli sohbetler edeceğine, istenilen bir birliktelikten sonra mutlu bir evlilik yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bebekte bıyık görmek eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine, hayatına renk ve eğlence geleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz bıyık görmek evlatlarını dini vecibelere uygun şekilde yetiştireceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, başarıların devamlı olacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, yakınındaki bir kişinin hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada boyalı bıyık görmek hayal edilen her şeye kavuşulacağına, iyilik bulacağına, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına inanılır.

Rüyada büyük bıyık görmek çok büyük mutluluk yaşanacağına, öğrendiklerini hayata geçirmek için çaba göstereceğine, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, hayır getirecek bazı kişilerle muhatap olunacağına delalettir.

Rüyada erkek bıyık görmek çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, güç ve kudret sahibi olacağına, yeni bir işe gireceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ince bıyık görmek kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, ibadete ağırlık verileceğine, işlerinin bollaşacağına, rakiplerini köşeye sıkıştıracağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına yorulur.

Rüyada kadın bıyık görmek kazançlı kapıların açılacağına, işlerin çok iyiye gideceğine, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, yaşamının tazeleneceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, kısmetleri karşısında mutluluk duyacağı durumlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kalın bıyık görmek kötü alışkanlıklarından arınacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, yeni insanlarla tanışacağına, kasasının ağırlaşacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada kara bıyık görmek yakın tanıdıklarla birlikte çeşitli işlere girileceğine, Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, maddi anlamda feraha ermeye, afiyete ereceğine işarettir.

Rüyada kaş bıyık görmek işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, evlerindeki huzurun artacağına, çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına, bazı kötü düşünceye sahip kimselerle muhabbetinin biteceğine, dilediği gibi yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaytan bıyık görmek beklentilerine ulaşacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden en iyi şekilde fayda göreceğine, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, devlette önemli bir kademede görev alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kedi bıyığı görmek mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine, işlerinin her geçen gün düzeleceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı bıyık görmek çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, sistemli şekilde başarıya koşacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kısa bıyık görmek mevlit okutacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, nimetin ve kazancın artacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kızda bıyık görmek yeni yerler göreceğine, aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına, bir iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, muradına ereceğine, tövbelerinin amacına ulaşacağına, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kızıl bıyık görmek hayatın temposunun yükseleceğine, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, tartışmaların sona ereceğine, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına işarettir.

Rüyada mavi bıyık görmek derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine, hem maddi hem de manevi anlamda ferahlayacağına, hayatında yapacağı bir değişikliğin kendisine uğur getireceğine, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada pala bıyık görmek hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına, bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, zor günlerin biteceğine rivayet eder.

Rüyada pos bıyık görmek istediği her şeye ulaşabileceğine, hiçbir şeyin içinde uhde olarak kalmayacağına, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına, hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, dinamik olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarı bıyık görmek büyük atılımların yapılacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, isteklerinin ve arzularının yerine geleceğine, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine, şansının ve bahtının daima açık olacağına delalettir.

Rüyada seyrek bıyık görmek kazancının çoğalacağına, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada takma bıyık görmek kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, kurulu düzenin kaya gibi sağlam olacağına ve yıkılmayacağına, maddi imkânlarının artacağına, iyiliğe ve güzelliğe alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tek bıyık görmek azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, bu süreçte hayatın kıymetinin farkına varacağına, işlerinin bollaşacağına, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, işyeri sahibi ise daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, çözümlere ve çarelere kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada turuncu bıyık görmek her geçen gün daha ünlü olunacağına, yakın bir zamanda aradığı ruh eşini bulacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, karlı işlere gireceğine, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına, iyilik ve güzellik göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ülkücü bıyığı görmek rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, yeni girilen bir işin kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine, güzel haberler alarak sevineceğine, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzamış bıyık görmek üzerindeki yükten kurtulacağına, etrafındaki kişilerden güzel sözler duyulacağına, rızkının genişleyeceğine, edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, tartışmaların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada yarım bıyık görmek hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, işlerini hafifleteceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, kötü olan geçmişini unutup geleceğine, çok rahat bir döneme gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil bıyık görmek yaşam biçimi ile insanların övgüsünü kazanacağına, başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, sorunlarının biteceğine, hayatından memnun olacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ebru

Rüyamda eski erkek arkadaşımın tıras makinesi ile kendi bıyıklarımı aliyordum o kadarda kolay ve temiz edip çıkarıyordu.bu arada Bir kızım bekarım evli falan degilim hayırlara çıksın inşallah

Hale I

Merhaba. Rüyamda bir yakın bekar arkadaşıma – kendi kınama benzer şekilde – kına gecesi düzenliyorum. Eğleniyoruz, gülüyoruz. Yeni ayrıldığım ve hala sevdiğim eski eşimde orda oturuyor bir erkek akrabasıyla. İkiside bana bakmıyor, biraz tavırlılar ve ikiside sakallı ve bıyıklı olmasına rağmen, ikisinide sadece bıyıklı görüyorum. Ve normalden hafif daha çok bir şekilde