Rüyada Boğazında Kalmak

Rüyada boğazında kalmak kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, yaşamının keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, masa başı bir işe girileceğine, işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, yaşamına renk geleceğine işarettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, önemli yerlere geleceğine, zenginlik elde edeceğine, gerçekleştireceği çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına işarettir.

Rüyada elmanın boğazda kalması iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına, ortakları ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, attığı her adımı düşüneceğine, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, hayatındaki kimselerin rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hapın boğazda kalması ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, insanlara yol göstereceğine alamet eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına, özlem gidereceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, kendisine kazanç kapısı olacak yeni bir işi öğreneceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına delalettir.

Rüyada lokmanın boğazda kalması hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, vefalı bir insan olacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına, boğuştuğu sorunlardan moralinin bozulacağına yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, tartışmaların son bulacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yemek boğazında kalmak hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına ve kişilerin orta yolu bulmalarında büyük rol oynayacağına, ailesi ve sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada yemek yerken boğazında kalmak hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine yorulur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, belalara denk gelmeyeceğine, iş konusunda sıkılmayacağına, yapılmak istenen bir projeye hız verileceğine, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Demiralan

Karpuz yerken mudurum geldi sarildi,gidikladi beni.Yapma agzimda karpuz var yutamadim,nefes alamiyorum birak dedim,kurtuldum ondan yuttum rahatladim

Boncuk

Cokkk tesekkur ederimmm🍀