Rüyada Boğulan Bebek Kurtarmak

Rüyada boğulan bebek kurtarmak çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, hayırlı olayların yaşanacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin hayallerini gerçekleştireceğine, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, kısmetin bollaşacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına işarettir.

Rüyada denizde boğulan bebek kurtarmak kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine rivayet eder.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin borçlarını ödeyip kurtulacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini koruyacağına delalettir.

Rüyada derede boğulan bebeği kurtarmak sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, kurduğu hayallerin bir bir gerçekleşmeye başlayacağına, refaha erişileceğine, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına alamet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, Allah katında yükseleceğine, güzel günler yaşayacağına, zenginliğinin, konforunun artacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada havuzda boğulan bebeği kurtarmak anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, hayat boyu çok sevileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına tabir olunur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine, düzenlenen bir eğlencenin üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, elinize toplu miktarda para geçeceğine, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada suda boğulan bebek kurtarmak acılarını dindireceğine, haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, eğer hastaysa şifasını bulacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayatını stresten uzakta geçireceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülten Oğuz

Kuyudan file içinde bebek çıkardılar. Ben o bebeği fileden çıkardım ıslak hirkama sardım ağlıyordu kucağıma aldım sevdim bu benim olsun ben buyuteyim artık bu bebeği dedim. Konuştu benim adım buse dedi. Bubarada gercekte kizimin adi buse. Sonra baska birisi onun adı gülse dedi. Böyle uyandım.

Eray

Merhaba,
Rüyamda büyük bir gemiyi batarken gördüm. Geminin içindeki insanlar denize atladılar sonra o insanları kurtardım.
Özellikle net hatırladığım 2 tane bebeği boğulmaktan kurtarıp karaya çıkardım.

Eray

Çok teşekkürler

Plt

Rüyada boğulan bebeğin canlanması:

Okul gibi bir yerde çevre temizliği yapıyordum. Çeşmenin oraya geldim. Orada su birikintisi vardı biraz yaklaştım. Bir anda havuza dönüştü. Havuzda çöp poşetleri vesaire vardı havuzun dibinde Ölü bebek görüyorum havuzdan çıkartıyorum ve kıpırdıyordu.

Özlem

Mrhb. Ruyada komşu oturmasi var birinin bebegi oyuncak yutmuş boğuluyor bende kucağıma alip bogaazindaki oyuncaklarin hepsini elimi sokup cikariyorum anneside dua ediyor