Rüyada Boğulan Koyun Görmek

Rüyada boğulan koyun görmek aile içerisinde herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, hanesinden rızkının eksik olmayacağına, maddi anlamda güçleneceğine, hayatının kolaylaşacağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına, cesaretinin yerine geleceğine delalettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına, eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, aile içindeki yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada boğulan koyun görmek yaptığı hatalardan ders alacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, kişinin hafifleyeceğine, işinde terfi edeceğine alamettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bir sorunun çözüleceğine, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada suda boğulan koyun görmek evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, hatalarını düzelteceğine, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine rivayet eder.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, mutlu olacağına, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meltem

Rüyamda evimin bahçesındeyım sel oluyor tam kapıyı açıyorum içeri girmek için sele koyunlar ve çoban kapılmış geliyor kurtarmak için kapıyı açıyorum içerıye 1 tane yavru koyun alıyorum yeni doğmuş göbek bağı bile daha kesilmemiş

Emr

Gece karanlıkta ses duyup yanımda bir kişi ile ( yüzünü görmedim kişinin) o yöne doğru koştum. İlk başta bir koyunun boğulmuş cesedini gördüm. İleriden tekrar ses gelince o yöne doğru koştuğumda iki koyunu yan yana yerde gördüm. İki kedi iki koyunu boğazlarından tutmuş boğuyordu. Kedileri korkutup kaçırttım. İki koyun ayağa kalktı ve koşarak kaçtı. Koyunlarda renk bile göremedim. Ter ve ürperti içinde kalktım. Saate bakmadım ama sabah namazından önceydi sanırım. Normalde rüyaların peşine pek düşmem ama kedinin koyun boğması ürpertti beni. Yorum getirebilirseniz sevinirim.