Rüyada Bohça Taşımak

Rüyada bohça taşımak uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, yapılacak bir değişikliğin, bir yeniliğin kendisine şifa olacağına, sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, kısmetlerinin çoğalacağına, ailesindeki her bireyi ayrı ayrı desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin birlikte vakit geçirdiği kişiler ile daha iyi anlaşır olacağına, toplum içindeki saygınlığının artacağına, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, hayırlı bir eşe ve çocuklara sahip olduğu için her zaman şükredeceğine, yaşamayı bileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bohça taşımak iş yeri sahibi olacağına, yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, her şeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, parasal durumunun iyileşmeye başladığına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, beklentilerinin yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sırtında bohça taşımak çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına tabir olunur.

Rüya sözlüğüne göre anne ve babasının her zaman başında olacağına, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, hayatında hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, yılmayacağına ve canla başla çalışarak istediklerini elde edeceğine, ilerleyeceğine bu sayede amaçlarına nail olacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments