Rüyada Bölünmüş Ekmek Görmek

Rüyada bölünmüş ekmek görmek sayısız hayır işleyeceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, huzur dolu günler geçireceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre şartlarının zenginleşeceğine, eğer hali hazırda bir iş kurma planı zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, kazancını çoğaltacağına alamet eder.

Rüyada bölünmüş ekmek görmek işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize , daha başarılı ve kazançlı olacağına, çok daha büyük işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, rızık elde edeceğine, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, kendine güveneceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, dileklerinin yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ikiye bölünmüş ekmek görmek düşmanlarına karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, dertlerinin unutulacağına delalet eder.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, kazancında artış olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, ailesi ile birlikte güzel, keyifli günler geçireceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Bir masanın üstünde beyaz bir poşet içinde iki tane beyaz ekmek vardı. İkiside beyaz ekmek ekmeklerden biri ortadan ikiye bölünmüştü ve yarısını elimde tutuyordum yarısı masanın üstünde ki poşetin içindeydi ve ayrıca poşette bir tanede bütün ekmek vardı. Poşwtteki canım benim Elimdeki bölünmüş ekmeğe bakarken şaşırdım çünkü ekmekler o kadar beyazdı ki adeta elimdeki yarın ve diğerleri ışıl ışıl parlıyordu

Semih

Allah rahmet razı olsun inşallah