Rüyada Boncuk Çalmak

Rüyada boncuk çalmak rekabet içinde olduğu ya da kendisini çekemeyen kişilerin hayal kırıklığı yaşayacağına, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına, huzura ereceğine, sırtının asla yere gelmeyeceğine, kendi işinin patronu olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre tersliklerin yoluna gireceğine, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, vereceği kararlara harfiyen uyulacağına, yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, başarısı ile ön plana çıkacağına, şifa bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada incik boncuk çalmak daha çok kazanacağına, anne baba duası alacağına, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, bir yerden gelecek yüklü kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin hanesine bolluk ve bereket dolacağına, ailesi ve kendini seven kişiler sayesinde moral bulacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, aşkının kalıcı olacağına, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine delalettir.

Rüyada mavi boncuk çalmak uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, hayırlı işlere para yatıracağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına alamet eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, sevdiği kişiler ile uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments