Rüyada Börek Vermek

Rüyada börek vermek bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, kazancını çoğaltacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına alamettir.

Rüya yorumcusuna göre variyet sahibi olacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, yaptığı çalışmaların rağbet göreceğine, işlerinin yolunda gideceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşa börek vermek üzüntülerinin sona ereceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkeğe börek vermek maddi gücünün katlanacağına, müjdeli haberle geleceğine, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına işarettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, âlim kişiler arasına gireceğine, Allah’a şükredeceğine, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine işarettir.

Rüyada ıspanaklı börek vermek hoşgörülü biri olunacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına, hayırlı işlere para yatıracağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına yorumlanır.

Rüyada kaynananın börek vermesi güzel günler için yaşayacağına, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine, para kazanmaya, çok hayırlı ve güzel gelişmeleri beraberinde getireceğine rivayet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, kazancının çoğalacağına, hayatının düzene gireceğine delalettir.

Rüyada komşunun börek vermesi insanları sakinleştireceğine, evin gelirinin artacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, rakipleri mağlup edeceğine, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, işlerinde yenilikler yapacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, sıkıntılarının kısa süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada köpeğe börek vermek malının da çevresindeki muhtaç kişilere yardım ettikçe artacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, her zaman kendisine verilen desteği koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, ailesinden alacağı desteğin kendisi için büyük bir şans olacağına delalet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük destek göreceğine, sağlığının ve enerjisinin yenileneeğine, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada misafire börek vermek dertlerin uzaklaştırılacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara dikkat edeceğine, uzman bir kimseden hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin eğer yaşanan kötü durum bir hastalıksa gereken her şeyi yapacağına, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, büyük bir projeye girileceğine, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına işaret eder.

Rüyada ölüye börek vermek işlerin açılacağına, refahının ve varlığının artacağına, daha çok mutlu olunacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına işaret eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin sıkıntıların son bulacağına, kazancının eksilmeyeceğine, işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, yeni bir hayata adım atılacağına, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada su böreği vermek maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, zorluklarını aşacağına, son zamanlarda yaşanan güzel olayların tüm dertlerini unutturacağına inanılmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin geçim sıkıntısının olmayacağına, çok büyük yenilikler yapacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hüseyin ALPAN

Eski komşuma börek poca tarzı birşey veriyorum iki tane ve komşum bayan apla verirken evinde kalabalık var akrabaları ve hepsi bayan toplantı veya gün oturmuşlar misafir şeklinde gördüm