Rüyada Boşanmaktan Vazgeçmek

Rüyada boşanmaktan vazgeçmek hedeflerinin gerçekleşeceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, iyi şeyler yaşayacağına, yaşamında bundan sonra huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, dini bütün kimselerin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin saygı göreceğine, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacak olayların olacağına, başarılı bir kişi olunacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, düzenlenen bir eğlencenin üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına delalettir.

Rüyada boşanmaktan vazgeçmek uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, yardımı ile dardaki kimselere ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada boşanmaktan vazgeçmek kalabalık bir aileye sahip olunacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına, yokluk çekmeyeceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, yeni projelere atılacağına tabir olunur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, dünyanın nimetlerinden daha fazla faydalanabileceğine, arabasını ve toprağının olacağına, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, yılmayacağına ve canla başla çalışarak istediklerini elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Boşanmaktan Vazgeçmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba,
  Rüyada boşanma kararı almışız. Boşanma için her iki tarafta hazır ben damatlık, eşim ise gelinlik giyiyordu. Boşanma cami gibi bir yerde olacakmış, içeride hakim avukat var. Biz de sıra bekliyoruz. Fakat sıra beklerken karşı tarafa boşanmak istemediğimi soyleyip hüngür hüngür ağlamaya başlıyorum.sonrasinda orta yolu bulup boşanmaktan vazgeçiyoruz.

  • Sevgili Kadir,
   Rüyada eşiyle camide boşanmaya çalıştığını sonra ağlayarak vazgeçtiğini görmek çözümlere, iyiliğe ağız tadına delalet eder. Rüya sahibinin zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına; kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine; neşesinin, ağız tadının ve sağlığının yerine geleceğine; yaşamındaki gelişmelerin olumlu yönde olacağına alamet eder.
   Gündüz Niyetine yolunuza ışık olsun…

 2. Merhabalar.
  Biz esimle bosaniyoruz normal hayatta siddet ihanet vardi affetmistim daha sonra ailesi cok baski yapmisti bana o da buna musade etmisti bende artik dayanamayip bitirme karari aldim. Ruyamdada ailesi beni gelip geri almislar cocugunuzun hatrina bir daha olmayack diye beni birlikte yasadigimiz eve goturuyolar ev kalabalik gprumcelerim aktabalar herkez ben geldim diye sevincli sariliyolar opuyilar beni ama ruyamda o durgun kalabalik oldugu icin gelemiyo yanina uzaktan bakiyo sadece sonra yavas yavas herkez gidiyo o yanima geliyo orda uyanmisim bu ruyayi 3 parcada gorduk bi gecede uyuyup uyanip kaldigi yerden devam ediyodu sanki ruyam. O basanmamizi istememisti ama ailesine onlar annem babam ne diyebilirimki demisti

  • Sevgili Ayşe,
   Bu rüya, şuan içinde bulunduğun sıkıntılı durumun etkisiyle gördüğün bilinçaltı bir rüyada olabilir. Genel anlamında rüyada eşinden boşanmaktan vazgeçtiğini ve ailesiyle sarılıp barıştığını görmek çözümlere, olaylara ve değişikliklere yorulmalıdır. Görülen rüya karşısına çıkan bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına; şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına; yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına işaret eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız yolunuza ışık tutsun, her şey hayrınıza olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim