Rüyada Boşluğa Düşmek

Rüyada boşluğa düşmek herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bir konuda söylediklerinin çıkacağına, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına alamet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibinin uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, maddi olarak büyük getirisi olacağına kanaat getirdiği yatırımlarda bulunacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, mutluluğu yakalayacağına, iş değişikliğine gideceğine yorulur.

Rüyada apartman boşluğuna düşmek hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, çocuk sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına rivayet eder.

Rüyada arabayla boşluğa düşmek yarınların kendisine hep umut olacağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, insanlarla bir araya geleceğine, hayal edilen her şeye kavuşacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre yeni bir birlikteliğe başlanacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, işlerin hafifleyeceğine, mutluluk gözyaşı dökeceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye delalet etmektedir.

Rüyada asansör boşluğuna düşmek isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, sadaka ya da zekat vereceğine, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayağın boşluğa düşmesi eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, huzurunun eski haline döneceğine, zararlarını daha çok çalışmayla telafi edileceğine, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine delalet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, arabuluculuk yapılacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, zor da olsa bazı kararlar vereceğine, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına ya da beklenmedik bir yerden para geleceğine rivayet eder.

Rüyada birden boşluğa düşmek işlerin yoluna sokulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, feraha erileceğine, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin alın teri ile ekmeğini kazanacağına, ibadetlerini aksatmayacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, mutlu olunacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine alamet eder.

Rüyada çocuğun boşluğa düşmesi yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, kısa süre sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin ticaretin önünün açılacağına, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, çok huzurlu bir hayata sahip olacağına, güçlükle elde edilecek başarıya, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine yorumlanır.

Rüyada hava boşluğuna düşmek arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine, büyük mutluluk duyulacağına, tüm evlatlarının kendisi için çok hayırlı olacağına, kazanılan başarılar ve ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet eder.

Rüyada karanlık boşluğa düşmek ailesini ve sevdiklerini Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, emrinde insan çalıştıracağına, hayatında tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah boşluğa düşmek çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için eşinin hamile olduğu haberini alacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, şimdiye kadar sahip olmadığı kadar büyük mal ve mülke sahip olacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, sırtının asla yere gelmeyeceğine, ettiği çabanın emeğini alacağına alamet eder.

Rüyada sonsuz boşluğa düşmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bazı kötülüklerinin hesabını soracağına rivayet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibinin yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, problemlerini çözeceğine, zenginliğe sahip olunacağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine delalet eder.

Rüyada sürekli boşluğa düşmek olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, girdiği işlerde hiç bir sorun yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, rahat şekilde yaşayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada uçurumdan boşluğa düşmek gelecekte darlık çekilmeyeceğine, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, kazancın devamlı olacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına yorumlanır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, hayırlı gelişmeler yaşanacağına, ailesine daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışıp, asla yüksünmeyeceğine, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada uzay boşluğuna düşmek her geçen gün kendisini yetiştireceğine, şansın açılacağına, hak yemeyeceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, yaptığı yatırımlardan hayır göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin sorunların ortadan kaldırılacağına, kazanç getirecek büyük işlere gireceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına, işlerinin açılacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.