Rüyada Boyatmak

Rüyada boyatmak aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, huzurunun yerine geleceğine, gam ve kasavetin uçup gideceğine, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine alamet eder.

Rüyada boyatmak aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, yaptığı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, bereketin artacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine, kırgınlıkların unutulacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına inanılır.

Rüyada boyatmak yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bir sıkıntıyı çözeceğine, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, yılların emeğini ve birikimini kendisinden sonraki nesillere aktaracağına, ticaretinin genişleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments