Rüyada Boyoz Yediğini Görmek

Rüyada boyoz yediğini görmek kazanca kavuşacağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, evlat sahibi olunacağına, parasının ve malının çoğalacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine, yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, varolan borçların ödeneceğine, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, hoşlandığı kişinin iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına yorulur.

Rüyada boyoz yediğini görmek olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, kimsenin arkasından konuşmayacağına, istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin hayırlı haberler duyacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, her zaman el üstünde tutulacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, adaletin geleceğine, hasta olanlar için şifa bulmaya inanılır.

Rüyada boyoz yediğini görmek para kazanmaya, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, işlerin iyiye gideceğine, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına işarettir.

Rüya yorumlarına göre işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, keyfinin ve neşesinin artacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı yerden devam edeceğine alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ali

rüyamdamda köyümdeyim sonra bakkal dükkanı kuyumcu olmuş sonra çocukluk arkadaşımla 4 5 tane boyoz kutuda gördüm yemege çalıştık bazıları bayat bazıları sertti yemeye çalıştık sonra arkadaşımla şakalaşmaya başladık onun karnına sırtına yumruk vuruyom sonrada ona vur diyorum