Rüyada Bozuk Para Yağması

Rüyada bozuk para yağması iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, evine bereket geleceğine alamet eder.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin imkanlarının genişleyeceğine, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, üzerindeki kötü imajı sileceğine, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada gökten bozuk para yağması kazalardan ve belalardan korunacağına, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına, her zaman ailesinin başında olacağına, işyerindeki kendinden yaşça büyük birisinin sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, dertlerinin biteceğine, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine yorumlanır.

Rüyada havadan bozuk para yağması iş hayatında çok güzel işler yapacağına, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, Allah’ın lütuflarına ereceğine yorumlanır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments