Rüyada Buluta Dokunmak

Rüyada buluta dokunmak olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, başarılarının çoğalacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, çalıştığı işte vermiş olduğu emeğin mükafatını alacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına rivayet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayan zalim kişilere hadlerinin bildirileceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, zenginlik sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada buluta dokunmak hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, kimseyi yapmadığı şeylerden sorumlu tutmayacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, gönül gözüyle olan biteni değerlendirip kendisi için en doğru olanı yapacağına rivayet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, başarısının çoğalacağına, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, isabetli adımlar atılacağına, çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine ve bunun meyvelerini de kısa süre içerisinde toplamaya başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz buluta dokunmak başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, hiçbir eksiğinin ve derdinin kalmayacağına inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, hayallerini gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments