Rüyada Bulutu Şekilli Görmek

Rüyada bulutu şekilli görmek yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, ün yapmayı başaracağına, dünyanın güzelliklerinden istediği şekilde istifade edeceğine delalet eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin evlatları ile her zaman gurur duyacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, adeta havalara uçacağına, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada bulutu şekilli görmek çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin maddi gücünün yerine geleceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, ev sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada gökyüzünde buluttan şekiller görmek maddi durumun düzeleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, hayatına renk ve eğlence geleceğine, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, çıkacağı bir yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin eski enerjisini bulacağına, büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, huzursuzlukların sona ereceğine, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
aysunnn

gökyüzünde volkan patlamış gibi parça parça ortası delik koyu gri bulutlar vardı.Çok şiddetli ara ara patlama sesleriyle gelen iri iri taşlar üzerimize yağıyordu. herkes çok korkmuş ve kaçışıyordu sığınacak bir yer arıyoduk. Hayır olsun inşallah

Muhammet

Rüyayı çok kısa hatırlıorum gökyüzünde bulutun şekli ışık saçan parlayan biçimdeydi. Şekliyse iki hayvan iç içe geçmiş çapraz gibi ikiside anlamlı halde seçilir gözüküyordu. Birisi dinazor T-rax diğer de ona benzer büyüklükte bir hayvandı tam hatırlayamıyorum.

Fatma Serbest

Rüyamda gökyüzüne baktığımda bulutlardan 3.goz işareti olan tek göz gördüm. Yanında sarmal şeklinde yuvarlak şekil ve karşıda yaşam çiçeği vardi. Aysagiya indiğimde ölmüş kuzenim onu tek sen görüyorsun dedi bana. Ayrıca iskambil kağıdından kare 8li ve 6li vardi. Ben bu rüyayı çok merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Fatma Serbest

İnşallah öyle olur. Bir senedir iş arıyorum.😊

Dilek

Rüyamda gökyüzünde bulutlardan ardarda insan iskeletleri vardı yanımda bir bayana gösteriyorum bak saman yolu diyorum birde büyük dedemi bulutların şeklinde yüz silüetini görüyorum bak buda dedem diyorum sonra ikinci kez baktığımda sadece kara bulut görüyorum