Rüyada Burnuna Kelebek Girmesi

Rüyada burnuna kelebek girmesi yüklü siparişler alacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, kafasını yastığa rahat koyacağına, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına delalet eder.

Rüyada burnuna kelebek girmesi iş arkadaşları ile ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, mevcut kötü durumların yavaş yavaş düzeleceğine, en çetin zorlukların aşılacağına delalettir.

Rüya yorumuna göre uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, bir planının kendisine hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada burnuna kelebek girmesi yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, çıkılacak bir seyahatin ardından yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, rızkının genişleyeceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, her türlü başarıyı elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, ruhen kendisini sakin ve huzurlu hissedeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, bir konuda rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine, işinin gücünün yaver gideceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments