Rüyada Burnundan Kaka Çıkması

Rüyada burnundan kaka çıkması işyerindeki uzman kişilerin bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, yapılan işlerin fazla kar getireceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, hayatında tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, doğru bildiği bir uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin kısmet bolluğu yaşanacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, konuşarak sorunlarını çözeceğine, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, toplum tarafından sevilen bir kişi ile dünyaevine gireceğine, borçların kapanacağına alamettir.

Rüyada burnundan kaka çıkması mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, işlerinin düzene gireceğine, kısa bir zaman içinde maddi açıdan kar getirecek bir işe adım atılacağına, beklenmedik bir şansa sahip olunacağına inanılır.

Rüyanın yorumuna göre düşmanların çok üzüleceğine, masa başı bir işe girileceğine, geçim sıkıntısına düşen bir iş arkadaşının bu sıkıntısını gidermesinde ön ayak olacağına, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, güzel gelişmelerle karşılaşacağına, rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada burnundan kaka çıkması kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, iş yerinde prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, bir dostunun çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendireceğine, kazançlı çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Burnundan Kaka Çıkması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ruyamda 5 yasindaki kızımın burnundan kakaya benziyen birsürü bislik cıktı temizlerken midem bulandı yorumlarmisınız tesekkur ederim

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız duaya, kenetlenmeye ve hayata alamettir. Rüya tabirine göre dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine; aile içindeki insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına; uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

 2. Rüyamda burnumdan kaka geliyordu ama cıvık değil katı iki burnumdanda arka arkaya geliyordu bense elimde peçete ile burnumdan çıkanları avucuma dolduruyoruldum yere düşmesin diye yorumlarınız sevinirim kolay gelsin

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız bahta, başlangıçlara ve garantiye yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine; ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına; düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim