Rüyada Burun Çökmesi

Rüyada burun çökmesi çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, eğitim ya da iş için yurtdışına gidileceğine, yeni iş kapılarının açılacağına, üst makamlara çıkacağına, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine yorumlanır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada burun çökmesi işini en iyi şekilde yapacağına, sevdiği kimseler ile uzun sohbetler edeceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, cesaretinin yerine geleceğine, kazancının artacağına, hayatının düzene gireceğine, kişisel yeteneklerini geliştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, çok mutlu olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada burun çökmesi kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, çok hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, lüksünün ve konforunun baki olacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, maddi olarak çok verimli bir döneme gireceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, sevdiklerini kendi gözünden bile sakınacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments