Rüyada Büyük Patlıcan Görmek

Rüyada büyük patlıcan görmek Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, aile bireyleri arasındaki muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, doğruluğa, dürüstlüğe önem göstereceğine ve hep iyilik düşüneceğine, tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, eğer başarılı bir şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre çoluk çocuğa karışacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, her zaman haklının yanında olacağına delalettir.

Rüyada büyük patlıcan görmek aile bireyleri ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, iyi bir kariyer edineceğine, etrafındaki kişilerin takdirlerini kazanacağına, aile içindeki huzurun hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, yetki ve imza sahibi olacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, her geçen gün daha profesyonel olacağına, her geçen gün başarılarının artacağına tabir olunur.

Rüyada çok büyük patlıcan görmek parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, karlı işler alacağına rivayet eder.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, borçların ödeneceğine, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının yerine geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Evimin mutfak kapısından içeri bsktum. Tezgahın üzerinde yağ tenekesi nin üstünde büyük bir patlıcan duruyordu. Sadece bir patlıcan vardı normalden büyük

Semih

İçim açıldı okuyunca inşallah tez çıkar Allah razı olsun 🤲

Nuray

Rüyamda kocaman patlicanlar gordum. Eşim ayırtmis beraber almaya gidiyoruz. Bir tanesini kucağıma aliyorum, zor sığıyor o kadar buyuk. Bir de kocamı çok heyecanlı görüyorum. Arsa almayı düşündüğünü söylüyor ruyamda.

Nuray

Çok teşekkür ederim yorumunuz için