Rüyada Çamaşır Kurutmak

Rüyada çamaşır kurutmak güzel günler geçireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, herşeyin çok daha keyifli bir hal alacağına, işinde başarılı olacağına, imkânsızlıklarının biteceğine alamet eder.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, borçlarının ödeneceğine, yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda kendini çok mutlu hissedeceğine, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz çamaşır kurutmak uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, girdiği işlerde hiç bir sorun yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, geçecek güzel bir ömre, eğer bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, her durumda, sorun ne olursa olsun ailesinin ve sevdiklerinin arkalarında duracağına, çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre hayırlı işlere girileceğine, fakirlerin güleceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, hayır duaları alınacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, başarılarının sürekli olacağına inanılmaktadır.

Rüyada sobada çamaşır kurutmak gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, özlemlerini bitireceğine yorumlanır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, işlerin bir şekilde düzeltileceğine, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına inanılmaktadır.

Rüyada sobada üstünde çamaşır kurutmak aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, yaşam enerjisini geri kazanacağına, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kazancının artacağına, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments