Rüyada Camdan İzlemek

Rüyada camdan izlemek inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine, güç ve kudret sahibi olacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine alamet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, ün salacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına, işlerinin rast gideceğine, şansının her zaman yaver gideceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına yorulur.

Rüyada camdan izlemek rızkının çoğalacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyim yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine alamet etmektedir.

Rüya ilmine göre kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal etmeyeceğine, sevilen, takdir edilen kişi olacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyi camdan izlemek yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, yönetici makamına oturacağına delalettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, hayırlı bir hayat süreceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salih

Rüyamda camdan çölü izliyodum sonra annemle alışveriş yaptım evimizn içinde kasiyeri hiç tanımıyorum o beni tanıyomuş genç beyaz gömlek siyah pantolon siyah yelekli hafif sakallı saçı 3 e vurulmuş biriydi sonra hayalet benzeri bişey vardı büyücüymüş herkesin içine girmeye çalışıyodu büyü yapıyodu ben kaçıp kurtuldum güneş ve ışığı sevmiyomuş o camdan ışık yansıtarak kurtulduk sonra uyandım