Rüyada Cami Önünde Durmak

Rüyada cami önünde durmak çok güzel çalışmalar yapacağına, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, aile büyüklerinin sözlerinin kulağa küpe edilerek başarıya ulaşılacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, arkadaşlar arasında birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, huzura ve sıhhate kavuşacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, kötü halinden eser kalmayacağına, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına delalettir.

Rüyada cami önünde durmak tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, şansının geri döneceğine, işinde zafer elde edeceğine, eşi ya da sevdiği kişi ile koyu muhabbette kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cami önünde durmak hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, edilen duaların tutacağına, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine delalettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, atılan her adımda hayırlı yollara girileceğine, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, huzurlu olunacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice

Merhaba. Rüyamda eşimle bir caminin önünde duruyoruz. İkimizin de elinde bir kağıt var ve birbirimize bakıp gülümsüyoruz. Etraf yesillikti.