Rüyada Canavar Taşlamak

Rüyada canavar taşlamak hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, ailesi için çabalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada canavar taşlamak hak olmayana hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, yaşamını iyi bir kimse ile birleştireceğine, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin borcunun kalmayacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, güzel bir hayat geçireceğine, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine yorumlanır.

Rüyada canavar taşlamak başka başka yerlere seyahat edeceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, net bir bakış açısı kazanacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin yapılacak bir atılımın epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, çok doğu bir kişi olacağına, kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, çok rahat bir nefes alacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments