Rüyada Çanta Fırlatmak

Rüyada çanta fırlatmak maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, alım gücünde yükselme olacağına, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, yapılan zararların telafi edileceğine işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, yaşadığı stresin biteceğine, rakiplerinin üzüleceğine, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, borç ödemeye, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine ve başarıdan başarıya koşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çanta fırlatmak çevresinin genişleyeceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, yakınındaki kişilerin her zaman kendisine faydası dokunacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada çanta fırlatmak bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine işaret eder.

Rüya tabirleri lugatına göre belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, işlerini yoluna sokacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
E.D

Kalabalik pazar yerinde Iki kadinin pazar arabalarini ben cekiyorum yardim icin.Birden isyerimdeki mudurum goruyor ve ne iyisin diyor bana. Sonra kadinlar dik bir yokus ustune cikiyor lar.ben cikamam pazar arabalariyla o tepeye.arabadaki cantayi yukari kadinlara firlatmaya calisiyorum biri ekmek torbasi biri tuvalet kagidi paketi. Ekmek torbasini firlatiyorum ama ulasmiyor kolumda guc yok .mudurum gelip bir guclu firlatiyorki yukari gitti.bende hizla tuvalet kagidini firlattim yukari gitti

E .D

Sagolun 🙏