Rüyada Çarşaflı Kadından Korkmak

Rüyada çarşaflı kadından korkmak para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, arkadaşlarının yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, elindeki imkanları ve nüfuzunu da kullanarak güzel adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, gerilimin doruk noktasına geldiği bir ortamda herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, yaraların merheminin bulunulacağına, hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada çarşaflı kadından korkmak yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, mutlu bir insan olunacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, her nimetin lezzetine varacağına, dini bütün bir eşe sahip olacağına, tabiri caizse can bulacağına alamet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin dünya malına kavuşulacağına, mutluluğunun artacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine, Allah katında yükseleceğine, kötü ve tatsız olaylar yaşamadan yoluna devam edeceğine, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kara çarşaflı kadından korkmak zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, çok sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, parasına para katarak zenginlik elde edeceğine alamettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yerkir Linel

Merhabalar az önce kan ter içinde uyandım..
Doğunun bi köyündeydim ahıra gidip amcalara yol sordum arkamı dönüp yoluma devam ederken arkamdan sırtıma bir sürü cam parçaları attılar sırtımda ki acıyı çok net hissediyorum..
Kapalı bi alana girdim etrafı camla kaplı duvar yoktu polisi aradım bi kişi geldi şikayetçi olacaktım..
Sonra baktım etrafımızı siyah çarşaf giyen kadınlar sardı bana düşman gibi bakıyorlardı
Polise bunlar ne n’oluyo abi dediğimde onlar seni istiyorlar seni alıp götürecekler buradan diyordu ki orada gözlerim açıldı uyandım ve kan ter içindeyim..
Lütfen biri bu rüyayı yorumlasın ??
Gün içinde sürekli girip bakacağım
Belki vermem gereken bi Sadakam vardır geç kalmayayım ????‍♀️

Eren Murat

Rüyamda saymadım ama bana göre 13 adet kara çarşaflı cin kadınlar gördüm aralarında 1 adet beyaz çarşaflı kadın gördüm fakat tam cinmiydi değilmiydi emin değilim yorumlarmısınız

Sılanur

Merhaba bugün bir uyandım ki kan ter içindeyim ve korku doluyum rüyamda boş ürkütücü bir eve girmeye çalışıyorudum balkona çıktım ve çarşaflı yüzü belli olmayan biri hızlı hızlı namaz kılıyordu ev pisti suratında peçe vardı ama insan suratı değildi hatları gözle görülür derecede kabaydı sonrasında onu gördüğüm gibi kendimi balkondan attım lütfen yorumlar mısınız teşekkür ederim

Yusuf köksal Uçar

Merhaba,rüyamda sabah namazı vakti dışarıdaydım, sonra sarı renk çarşaf giymiş biri gelip beni tuttu ve bende kaçmaya çalıştım ama çok sıkı tutuyordu sonra bana kolumda kırmızı renk şeritle düğüm yapıp çözdüsonra kendisi bıraktı ve kaçarken sadece yüzünün sol tarafını gördüm gözü bana bakıyordu sonra annemi gördüm ve onu kovalamaya başladım o da çarşaflı

Neslihan

Merhaba hayırlı sabahlar bende az önce korkuyla uyandım . Kalabalık sadece kadınların olduğu bir ortamdaydım. Orda engelliye benzeyen kara çarşaflı bir kadın da vardı. Korkunç gözüküyordu. Önce kolları yok gibiydi gözükmüyordu ama sonra yanında oturan vefat etmiş eşimin babannesine saldırmaya ona vurmaya başladı . Onları ayırdıktan sonra bana doğru geldi ve ismimi söleyerek banada saldırmaya başladı. O kadar korkmuşum ki sıçrayarak uyandım. Lüften yorumlarmısınız teşekkürler?

Nisa Alagöz

Merhaba, ben rüyamda okulda bahçede iken siyah çarşaflı kadınlar bana bakarken gördüm diğerleri normal bir şekilde bakıyordu fakat aralarından biri odaklanmış’casına bakıyordu ve bu yüzden içimde bir ürperti hissediyordum bana odaklanan kadın ise esmer ve kısa boyluydu. Yorumlarsanız sevinirim…?

Menlihal

Tesekkurler size insallah!!!