Rüyada Çatıda Kiremit Aktarmak

Rüyada çatıda kiremit aktarmak haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, mesleğine dört elle sarılacağına, rızkının çeşitleneceğine, eğitim hayatında başarıların artacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına delalettir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, borcunun kalmayacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çatıda kiremit aktarmak işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, büyük kazançlar getireceğine inandığı bir işe girişileceğine, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, dünya malının çoğalacağına ve kişinin rahatlığa ereceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çatıda kiremit aktarmak bol muhabbette olacağına, dertlerin biteceğine, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, çok güzel günler göreceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, evli bir kadın olması halinde evde sözü geçen kimse olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments