Rüyada Çatlak Ev Görmek

Rüyada çatlak ev görmek dertlerin sona ereceğine, ileride saygın bir kimse olacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içerisinde biteceğine, kafa karışıklığı yaşayan bir arkadaşına tavsiyelerde bulunacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine işarettir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin kendisini ferahlamış hissedeceğine, emeklerinin karşılığını en güzel şekliyle alacağına, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çatlak ev görmek kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, sorunlarını unutacağına inanılır.

Rüyanın anlamına göre sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına, cebinin para göreceğine, hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada duvarı çatlak ev görmek istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, başarıdan başarıya koşacağına alamettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, büyük rahatlık yaşanacağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, çok büyük bir işin başına getirilmeye, her geçen gün kendisini yetiştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments