Rüyada Çay Bardak Kırmak

Rüyada çay bardak kırmak geleceğine değer katacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve hasret giderileceğine, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, kötüye gitmeye başlayan bir durum için hemen çeşitli önlemler alacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına işarettir.

Rüyada boş çay bardağı kırmak kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, kısmetin bollaşacağına, kısmetinin açılacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, Allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına işarettir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, dertlerinin ve hastalıklarının ortadan kalkacağına, kurulmuş olan bir hanenin gösterilen sabır ve iyi niyet sayesinde sağlamlaşacağına, mutluluğunun artacağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına işarettir.

Rüyada cam çay bardağı kırmak sorunların çabucak atlatılacağına, arkadaşları, dostları, akrabaları, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, bir uzmana başvurulacağına, hanesine huzurun dolacağına, çok mutlu bir yuva kurulacağına, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüya alimine göre hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, eşi ile bir ömür mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada elinde çay bardağı kırmak aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, variyet sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, kendi işini kurmak için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sinirlenip çay bardağı kırmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, düşmanlarına karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına alamet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre özlemlerin son bulacağına, gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, deşarj olacağına, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, sayısız fırsatlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada yanlışlıkla çay bardağı kırmak bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, kalkınacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına tabir olunur.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından destekleneceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, rakiplerinden hep bir adım önde olacağına, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Çay Bardak Kırmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. merhabalar ruyamda tanıdıgım insanlar evimizin arkasındaki yola cay bardakları atıp kırıyorlardı bende onları uyarıyorum yapmayın buradan arabalar geçiyor diye fakat sarhoş olduklarından beni dinlemiyorlar. Daha sonra arkadasım beni hedef alıyor ablamla ben eve doğru koşuyoruz o onden gidip kapının zilini çalacak fakat ben annem kapıyı gec acar da arkadasım bana cay bardagını atar dıye cok korkuyorum fakat kapıyı acık bulunca rahatlıyoruz. cok merak ediyorum beni çok etkili şimdiden tesekkur ederim

    • Sevgili Okuyucum,
      Bu rüya iyiliğe, emeğe ve akla rivayet eder. Rüya yorumuna göre daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine; çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına; çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim