Rüyada Çelik Parlatmak

Rüyada çelik parlatmak yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, sorunlarını çözebileceğine, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin yeni bir iş için başvuru yapılacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çelik parlatmak işyerindeki çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, işlerinin büyüyeceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, rahat bir hayata sahip olmaya, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına, eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, neşesinin yerine geleceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada çelik parlatmak ferahlığa çıkılacağına, elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, şükür içinde bir hayat süreceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, planladığı projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine, işinde yükseleceğine, hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments