Rüyada Cenaze Kalabalığı Görmek

Rüyada cenaze kalabalığı görmek uzun zamandan beri tanış olunan birinden hayırlı bir haber alınacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, kendi işini kuracağına, ferahlığa çıkılacağına, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına yorumlanmaktadır.

Ayrıca bu rüya yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hayır dualarına nail olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cenaze kalabalığı görmek kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, sevdiği kimse ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, başka kimselere yardım edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin inanca ve cesarete sahip olacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, dış etkenlerden uzak, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine tabir olunur.

Rüyada evde cenaze kalabalığı görmek hayatından razı geleceğine, her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde silinip gideceğine, iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin hayatında huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini sağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
özkan

rüyamda tanıdıgım bırının cenazesın var karanlık ama cenaze öyle kalabalık öyle kalabalık kı bakıyorum kadınlar agıt yakıyorlar her gelen cenaze evıne bir seyler getırıyor yemekler yapılıyor genaze genç birinin ve bakıyorum bır grup koyun kesıp onu pişirıyor o kadar yemek var kendı köylüm bana sen bır sey yemeden bana ıcı plavla doldurmuş koyun eti verıyor onu yiyorum bakıyorum hep köylülerim var sonra bakıyorum bir eve gidiyorum eski bir ev orda iki kişi var onlar annemin uzakdan akrabasıymış

Yavuz

Merhabalar hocam rüyada yolcu uçaginin birden ters dönüp burun üstüne düştüğünü gördüm. Vatandaşlarla yardıma gitmek istedik ama yapamadık.olenlerin olduğunu duydum.sonrasinda küçük bir bisiklet ile evime gitmeye çalışırken sokak aralarında özellikle bayanlardan oluşan taziye evleri vardı. beni ve başkalarını sokak içersinden gecirmediler böyle rüyam.yorumlarsaniz sevinirim.