Rüyada Dolunayın Düştüğünü Görmek

Rüyada dolunayın düştüğünü görmek rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makama geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, resmi görevlerde bulunacağına, kafasındaki tüm soru işaretlerine cevap bulacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin kurtuluşa ereceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, işlerin yeni kapılar açacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dolunayın düştüğünü görmek sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, işinin gücünün rast gideceğine, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, işlerinin yolunda gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dolunayın düştüğünü görmek hane içerisindeki insanların birbirine kenetleneceğine, çok güvendiği bir kişiye açılacağına, karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Rüyamda dolunay gördüm.Dolunay gökyüzünden hızlı bir şekilde yeryüzüne düştü.Sonrasında top gibi zıpladı biraz ve gökyüzüne çıktı ordada sürekli başka yöne hareket edıyordu .