Rüyada Çenesi Düşmek

Rüyada çenesi düşmek çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, hayatında temiz ve yeni bir sayfa açacağına, ayağının tökezlemeyeceğine, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin zorluklarının biteceğine, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, korkularının yok olacağına, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına, sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada çenesi düşmek çalışmaları ile takdir toplayacağına, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, aile büyüklerinden birinin yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirlerine göre üzüntü verici bir durumdan kurtulacağına, hastalıklarının azalacağına, alternatif planlar yapmasının rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, birçok firmadan iş teklifi geleceğine, sevdiklerinden birlikte geçirdiği bir dakikanın bile kendisine büyük mutluluklar vereceğine, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çenesi düşmek azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, ailesinden her zaman saygı ve sevgi göreceğine, ikilemde kaldığı bir konuda doğru olanı seçeceğine, sıkıntıların atlatılacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına delalettir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, lüksünün ve konforunun baki olacağına, sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments