Rüyada Cesede Dokunmak

Rüyada cesede dokunmak ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, daha farklı ve güzel bir hayatı benimseyeceğine, arzularına ve emellerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada cesede dokunmak sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işindeki verimin artacağına, hayırlı işlere imza atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, eğer kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin geleceğine, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada cesede dokunmak eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, görmediği yerlere gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, atılıma geçeceğine, huzurunun yerine geleceğine, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments