Rüyada Ceset Toplamak

Rüyada ceset toplamak şerefli bir hayat süreceğine, iyi şartlarda yaşayacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, kendi patronu olacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, arkasından dua edenlerin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, işveren koltuğunda oturacağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ceset toplamak rahat rahat yaşayacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, işlerinin de kolaylaşacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin çok kötü günler gördüğü zaman sevdiği insanların kendisine yardım edeceğine, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacak adımlar atılacağına, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana sahip olacağına inanılır.

Rüyada ceset toplamak ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, emeklerinin karşılığını göreceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, elde edilen bir başarının büyük fırsatların kapısını açacağına alamettir.

Tabirciye göre rüya sahibinin zor günlerin uzaklaşacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments