Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek uğradığı zararları telafi edeceğine, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin ömrü boyunca hanesinden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, rütbe edineceğine, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine yorulur.

Rüyada açık çeşme görmek ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, güzel bir hayatı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada akar çeşme görmek hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada altın çeşme görmek maddi olarak çöküntüye uğraşım aile dostlarına yardımda bulunacağına, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada aşk çeşmesi görmek sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, mülkiyetinin artacağına, büyük başarı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada bahçede çeşme görmek mal mülk sahibi olunacağına, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, büyük kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada bakır çeşme görmek malvarlığının çok daha artacağına, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, gireceği bir işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bal çeşmesi görmek gelirinin sürekli olacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada balkonda çeşme görmek sorunların üstesinden geleceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, ömrünün uzun olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada banyo çeşmesi görmek atılan adımların ferahlığa çıkacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada benzin çeşmesi görmek eşsiz fırsatlar elde edeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, hayattan zevk alacağı günler geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz çeşme görmek çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, sorunlarını ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada birden fazla çeşme görmek ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, yüzünün güleceğine, iş hayatında terfi alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük çeşme görmek iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına rivayet eder.

Rüyada cami avlusunda çeşme görmek kolaylıklara, fırsatlara ve kısmetlere sahip olacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine tabir olunur.

Rüyada cami çeşmesi görmek yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, zor günlerin geride kalacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına işaret etmektedir.

Rüyada çikolata çeşmesi görmek sorunlarına çözümler bulacağına, sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çok çeşme görmek sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, iyi noktalara geleceğine, neşeyi ve sağlığı bulacağına yorumlanır.

Rüyada çok sayıda çeşme görmek söz, yetki ve imza sahibi olacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çölde çeşme görmek eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, zorlukların bir anda biteceğine, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dağda çeşme görmek özel hayatının yolunda gideceğine, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada damlayan çeşme görmek eline geçen kazancı daha da arttıracağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada dilek çeşmesi görmek eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına rivayet eder.

Rüyada donmuş çeşme görmek hayal edilen ve istenen ne varsa hepsine kavuşulacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına yorumlanır.

Rüyada duvarda çeşme görmek mal, mülk sahibi olacağına, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski çeşme görmek aile bireyleri ile aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, iş ve ekmek elde edeceğine, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine tabir olunur.

Rüyada evde çeşme görmek yakınları ile dayanışma içinde kalacağına, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeleri beraberinde getireceğine rivayet eder.

Rüyada evin önünde çeşme görmek sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine eğer evli ise eşinin kendisine daha fazla bağlanacağı gelişmeler yaşanacağına, eşini kendi istediği gibi yönlendirebileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gümüş çeşme görmek esenliği bulacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine delalettir.

Rüyada güzel çeşme görmek geçim sıkıntısının biteceğine, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine delalettir.

Rüyada hamam çeşmesi görmek kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, rahatının yerine geleceğine, duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada havuzlu çeşme görmek kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, sevdikleri ile bir arada olacağına, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına işaret etmektedir.

Rüyada hayır çeşmesi görmek elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, verilen sözlerin tutulacağına, iyi bir patron olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hayrat çeşme görmek para sahibi olacağına, rahat bir nefes alınacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki çeşme görmek rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, kazanılan paranın artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iki musluklu çeşme görmek dilediği gibi harcama yapacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına alamet eder.

Rüyada kaynak çeşme görmek yaşam standartlarının yükseleceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kırık çeşme görmek sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada küçük çeşme görmek aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına delalettir.

Rüyada kuru çeşme görmek zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, hayallerine kavuşacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada kutsal çeşme görmek insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, keyifleneceğine ve afiyette olacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada mahalle çeşmesi görmek eline sayısız fırsat geçeceğine, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mavi çeşme görmek rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mezarda çeşme görmek yeni bir ortama gireceğine, alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına yorulur.

Rüyada mezarın üstünde çeşme görmek uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta çeşme görmek evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, solmuş olan yüzünün sonunda güleceğine inanılır.

Rüyada mutfak çeşmesi görmek kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine inanılmaktadır.

Rüyada oluklu çeşme görmek bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, ailesini her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalettir.

Rüyada ormanda çeşme görmek kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, özel hayatında mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada ormanlık alanda çeşme görmek sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, büyük kazanç elde edeceğine, işlerinin başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada osmanlı çeşmesi görmek çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına delalet eder.

Rüyada paslı çeşme görmek alın terinin karşılığını alacağına, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına delalettir.

Rüyada şifalı çeşme görmek tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, zor günlerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada siyah çeşme görmek hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, rahat bir nefes alacağına delalettir.

Rüyada sokak çeşmesi görmek sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, özel hayatının yolunda gideceğine, doğru yoldan ayrılan bir akrabasını uyaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada su dolu çeşme görmek daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada süslü çeşme görmek eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, zor günlerin geride kalacağına, rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine işaret eder.

Rüyada susuz çeşme görmek başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, ailesinin genişleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada süt çeşmesi görmek işlerin canlanacağına, hayallerinin peşinden gideceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada tarihi çeşme görmek sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, tövbelerin kabul olacağına, öğretmen veya akademisyen olacağına tabir olunur.

Rüyada tarihi eser çeşme görmek ailesinin yüzünü kara çıkartmadan, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine, esenliği bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarlada çeşme görmek son derece mutlu olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine inanılmaktadır.

Rüyada taş çeşme görmek alın terinin karşılığı olacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada temiz çeşme görmek hataların düzeltileceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine delalet etmektedir.

Rüyada türbe çeşmesi görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tuvalet çeşmesi görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye delalettir.

Rüyada üç çeşme görmek dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, sorunlarını bitireceğine, kendisini üzen konuların kapanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yalaklı çeşme görmek hayırlı bir eşe, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, yaşadığı yerin güzelleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yatak odasında çeşme görmek gücünü ve itibarını geri kazanacağına, etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada yatakta çeşme görmek hastalıklarının düzeleceğine, pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına delalettir.

Rüyada yeni çeşme görmek çevresindeki kişileri de araya sokarak sorun yaşayan bir yakınına destek olacağına, çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen her şeyin en iyisini gerçekleştireceğine, mutluluk gözyaşı dökeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeni yapılmış çeşme görmek haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil çeşme görmek uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına rivayet eder.

Rüyada yol kenarında çeşme görmek hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada yosunlu çeşme görmek bereketi ve zenginliği bulacağına, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada zemzem çeşmesi görmek başarıları ile adından söz ettireceğine, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine işaret eder.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyanı Tabir Edelim