Rüyada Ceviz Kabuğu Süpürmek

Rüyada ceviz kabuğu süpürmek çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, daha rahat şekilde tüketim yapacağına, problemlerinin çözümlerine ulaşacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ceviz kabuğu süpürmek kurulu düzenin kaya gibi sağlam olacağına ve yıkılmayacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, heyecan dolu günler yaşayacağına inanılır.

Rüya tabircisine göre verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin alınacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ceviz kabuğu süpürmek maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, ele birçok fırsat geçirileceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına yorumlanmaktadır.

Tabirciye göre rüya sahibinin tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, kazancının helal para olacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, aile hayatında sevinileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments