Rüyada Çeyiz Bakmak

Rüyada çeyiz bakmak risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, kısa bir aradan sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine alamettir.

Rüya tabirine göre uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, bilincin artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gelin çeyizine bakmak işlerinin çok iyi bir hal alacağına, maddi imkanlarının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, mutluluğunun artacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına inanılmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin geçim sıkıntısının biteceğine, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, inanca ve cesarete sahip olacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına işarettir.

Rüyada sevgiliyle çeyiz bakmak yaşadığı sıkıntıları yakınındaki dostları ile bölüşeceğine, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, herkesin şaşırtılacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz diken kişilerle dişe diş savaşacağına, yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına işaret eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin ekmeğinin artacağına, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, iş ve özel yaşamında yüzün güleceğine, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, maddi konuların çözüme kavuşacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments