Rüyada Çeyiz Kaybetmek

Rüyada çeyiz kaybetmek sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, işlerin yoluna gireceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine rivayet eder.

Rüyada çeyiz kaybetmek büyük sözü dinlemenin para kazanmasına vesile olacağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, barış ve sevgi içinde olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çeyiz kaybetmek her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, kudret ve hidayet sahibi olacağına, sevdiği kimselerin üzüntülerini bölüşeceğine, büyük bir ferahlama yaşayacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments