Rüyada Çiçek Buketi Görmek

Rüyada çiçek buketi görmek ruhunu ve bedenini dinlendireceğine, sorunların çözüleceğine, baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, beklemediği sevindirici bir teklif karşısında mutluluktan havalara uçacağına, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün artacağına, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, maddi ve manevi olarak güçleneceğine işaret eder.

Rüyada beyaz çiçek buketi görmek saadetinin yükseleceğine, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, bol kazançlı bir işe gireceğine, zenginlik sahibi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, ticaretinin bozulmayacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, işinin ehli durumuna geleceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada canlı çiçek buketi görmek sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, yoksul için zenginliğe, kafasını toparlayacağına, Allah yolunda yürüyeceğine, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elinde çiçek buketi görmek daima afiyette kalacağına, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin refah içinde yaşayacağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı çiçek buketi görmek yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, sorunlarından yavaş yavaş kurtulacağına, zor günlerin biteceğine, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine inandığı bir işe atılacağına inanılır.

Rüyada kocaman çiçek buketi görmek herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına inanılmaktadır.

Rüyada mavi çiçek buketi görmek yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, makamını garantileyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mor çiçek buketi görmek yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, makam sahibi olacağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, çok daha büyük işlere gireceğine, tövbe etmeye, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada pembe çiçek buketi görmek ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden hayırlı bir haber alınacağına, onurlu bir yaşam süreceğine, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına alamettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada rengarenk çiçek buketi görmek sevindirici olaylar yaşayacağına, yaşamının tazeleneceğine, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, aile hayatında huzuru yakalayacağına, zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada renkli çiçek buketi görmek yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, psikolojik olarak toparlanacağına, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına delalettir.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin hayatını yeni baştan düzenleyeceğine, rahata ereceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, yeni bir işe gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sarı çiçek buketi görmek sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, bereket ve huzur ile iç içe olunacağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, huzurlu günler geçirileceğine, geniş bir rızka kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada yapay çiçek buketi görmek içine düştüğü zor bir durumu olgunca kabul edeceğine, maddi güç elde edeceğine, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, iç sıkıntınızın azalacağına, yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, mal mülk sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, sorunların teker teker aşılacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuğçe

Merhaba sizin yorumları okumak bana mutluluk veriyor sabah ezanına doğru gördüğüm rüya genel hatlariyla şöyle: etrafimda rengarenk çiçekler var ama bahçe gibi değil daha cok çiçekçi dükkanı gibi bir yerde görüyorum sonra tanımadığım yüzünü görmediğim biri bana canlı rengarenk çiçek buketi veriyor kokluyorum ama kokusunun gelip gelmediğini hatırlamıyorum daha sonra büyük ve güzel bir eve doğru yürüyorum ev cok heybetli ihtişamlı görünüyor eve giriyorum ve içeride elimde bir adet canlı cok güzel beyaz gül olduğunu görüyorum yorumlarsanız sevinirim

Merve Büyükçelik

Merhabalar,
Rüyamda doğum günümden 3 gün öncesiymiş. Kapıma onlarca kişiden demet demet canlı çiçekler geliyordu. Ne anlama geliyor acaba

Azra

Merhabalar,
Rüyamda hava oldukça kasvetliydi gündüz olmasına rağmen karanlıktı ve yağmur yağıyordu. Eve gidiyordum yanımda eşim vardı (evli değilim ilişkim bile yok) eşim bir an bir yere gidiyor ve döndüğünde elinde renkli kırmızı ve turuncu yoğunlukta bir Buket’le dönüyor çok seviniyorum bana çiçek aldığı İçin Buket’i yağmurdan korunmak İçin başımızın üstünde tutuyorum ve eve o şekilde yürüyoruz.
Yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Güzel günler

Zeynep

Meraba rüyamda kız arkadaşımın kına veya düğünüydü arkadaşım çok mutlu gülümseyerek salona giriş yaptı. arkadaşları için karışık buketler hazırlamıştı (hatırladığım kadarıyla sararmış buğday başağı ve kırmızı gül vardı onun dışındakileri hatırlamıyorum) büyük bir poşetin içerisinde bazısı ufak bazısı büyük kimisi dökülmüş kimisi tam buketler vardı ve ilk dağıttığı kişilerden biriydim. içinden güzelini seçeyim derken elimi poşete attım ve gerçekten en güzel en büyük buket elime geldi tabi o arada çok mutlu oldum bunun için ve onu aldım evimdeki bi dolabın içine bıraktım sonrasında dolabı açıp baktığımda içindeki kırmızı gülün çıkarıldığını bukette olmadığını farkettim. Bunu benim için yorumşarsanız sevinirim

Ayşe Güneş

Rüyamda şu anda iş ilişkisi ile ilgili ilgilendiğim projenin içinde bilmediğim bir sebepten evler küçük küçük hasar görmüş. Bende tek tek ziyaret edip geçmiş olsun diyorum.. Beni bir Belediye Başkanı gbi herkes saygı ve ilgiyle dinliyor. Hepsini gezdim bitirdim, dışarı çıktım. Projeyi ziyarete bir grup iş adamı heyet halinde gelmiş, ilgiyle benim tavırlarımı izliyorlar..
Ben ilgiden sıkılıp dışarı çıktım. Kocaman bi iş makinası kepçe önümde çalışmaya başladı. Kepçe havalanıp önüme pembe bir buket düşürdü, yere değip hafif çamur oldu ama yine havalanıp bana doğru sallandı.. Rüya boyunca nötr duygular içindeydim.
Lütfen yorum!

Kadifem

Merhabalar,rüyamda içerisinde her koltukta bir buket çiçek olan bir taksiyi durdum. Yanımda 3 erkek vardı. Birlikte bindik. Benim bir törenime yetişiyormuşuz. Taksiden inerken hangi çiçek kıyafetime daha çok uyuyor onu alayım diye sordum. Üzerimde açık pembe bir elbise vardı. Koyu pembe bir buketi aldım. İndikten sonra aynı anda takside olduklarımızdan birine sarıldım fakat o bana sarılmadı. Diğer ikisi nerde yemek yiyelim diye konuşuyordu. Sarıldığım kisiye acıktığını biliyorum dedim