Rüyada Çiçek Dikeni Batması

Rüyada çiçek dikeni batması dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, bir konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine alamet eder.

Ayrıca bu rüya açların doyacağına, hayırlı bir iş için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, hayal gibi bir hayat yaşayacağına, üstün başarılar alacağına, küçük şeylerle bile mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada çiçek dikeni batması sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, işinin en iyisi olan insanlarla ortak iş yapacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, ailesini daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine delalettir.

Rüyada eline çiçek dikeni batması maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, bundan sonra sevdiği kişi ile bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, sıkıntılı durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Çiçek Dikeni Batması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Bir oglan gördüm kaktüs əli ilə ona baxrdı məndə yanındaiydim sonra bilə bilə kaktüs tikanını dizime batrdı amma incitmədi və bu oglan bir filminə baxdıgım aktiyoriydi

    • Sevgili Okuyucum,
      Görülen rüya lükse, güzelliğe ve gelire delalet eder. Rüya tabirine göre kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine; kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına; helal yoldan kazanılan gelir elde edeceğine yorulmalıdır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim